Düğün Fotoğrafçılığı Atölyesi Sizi Bekliyor !Neden katılmalıyım ? Giderek büyümekte olan düğün sektörü içinde fotoğrafa ayrılan pay da genişlemektedir. Ülkemizde evlenen çiftlerin  fotoğrafa ayırdıkları bütçe giderek arttığı gibi beklentiler de yükselmektedir. 

Eğitim programımızın amacı, katılımcıların günümüz düğün fotoğrafçılığı pazarında değişimi zorunlu kılan koşulları algılamalarında destek olmak, dünya standartlarında modern düğün fotoğrafçılığı yaklaşımlarını tanıyıp uygulamak, ve yeni uygulama esasları ile teorik ve pratik algının gerçekleştirilmesini sağlamaktır. 

Doğrudan bilgi almak istiyorumHemen arayın : 0532 253 56 06Atölye hakkında detaylı bilgi edinmek ve kayıt olmak için Serhan Serter Academy'e 0532 253 56 06 veya 0216 380 28 28 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.Mekan : Suadiye Hotel / www.hotelsuadiye.com

Tarih : 12-13-14 Kasım  2018

Saat : 10:30 – 18:00 (Her gün)Kimler Katılabilir ? Düğün Fotoğrafçılığında, tarzını ortaya koyup yenilikçi olmak isteyerek kendini geliştirmeyi amaçlayan fotoğrafçı arkadaşlarımızı bekliyoruz. 

Katılımcıların temel fotoğrafçılık tekniklerine hakim olması beklenmektedir. Atölyede ne var ?Önceki 3 atölyemize bir göz atınKasım 2015 Atölyesi  :
  vimeo.com/149253766

Mart   2014 Atölyesi   : vimeo.com/90544285

Kasım 2014 Atölyesi  : vimeo.com/113389193

Atölyede genel olarak• Düğün fotoğrafçılığı temel esasları 

• Işık poz, kompozisyonda düğün fotoğrafçılığı yaklşımları

• Düğün temalı portre çekim teknikleri

• Uygulamalı stüdyo çekim çalışması

• Uygulamalı iç mekan çekim çalışması

• Uygulamalı dış mekan çekim çalışması

• Bridge, Lightroom ve Photoshop uygulamaları

• Düğün albümü dizaynı Sizleri bekliyor olacak ! Kayıt Ol

Fiyat bilgisi ve daha detaylı bilgi buradaKasım 2015 atölye klibimizi mutlaka izleyin : vimeo.com/149253766Son Atölye burada : https://vimeo.com/219061359


Türkiye'nin ilk uluslararası düğün fotoğrafçılığı hocasının 4 günlük eğitimi 3 Kasım'da İstanbul, Hotel Suadiye'de başlıyor…İşte Mart ve Kasım 2014’te yaptığımız 4 günlük atölyelerimizin klibi :vimeo.com/113389193

vimeo.com/90544285Uluslararası düğün fotoğrafı eğitim sistemini ülkemizde başlatan ilk isim olan, Türkiye Düğün Fotoğrafçıları Derneği Başkanı Serhan Serter'den özel eğitim programı.

Öğr. Gör. Serhan Serter, 7 yılı aşkın süredir sadece düğün fotoğrafçılığı konusunda sayısız seminer, atölye, özel ders, konferans ve söyleşiler vermiş ve vermeye devam etmektedir. Zoom İthalat, Olympus ve Profoto'nun değerli destekleri ile gerçekleşecek olan atölyede, düğün fotoğrafçılığı yapısı, tarihçesi, ülkemizde uygulanma durumu, iç-dış mekan, stüdyo ortamı uygulama dersleri, teknik ve teorik dersler, gelin ve damat kostümlü profesyonel modeller ile katılımcıların çekim yapması, çekilen fotoğrafların editlenmesi (Lightroom, Photoshop) ve özel programla albüm hazırlanması detaylı olarak yer alacak.Düğün fotoğrafının oluşum aşamasından, müşteriye teslimine kadar uygulanan süreçte bilmek istediğiniz herşey bu atölyede !

Tüm uygulamalı çekim dersleri 3 ayrı profesyonel modelle ve katılımcıların 3 ayrı takım olması halinde eş zamanlı olarak yapılacaktır. Atölyede 2 adet stüdyo kurulacaktır. Eğitim sonunda katılımcılara imzalı sertifika verilecektir.

                               

Ayrıca katılımcılara bir sürpriz daha var ! Serhan Serter Academy Eğitim Filmleri, atölye süresince sadece katılımcılara çok özel indirimle verilecektir.Mekan : Suadiye Hotel / www.hotelsuadiye.com

Tarih : 12-13-14 Kasım  2018

Saat   : 10:30 – 18:00 (Her gün)

Ücret : 1500 TLÖzel İndirimli Otel Konaklama Ücreti : 1300 TL (Yaklaşık Fiyattır. İsteğe bağlı, 4 gece Hotel Suadiye'de konaklama)

Otel Rezervasyon : 0216 445 84 24 / Tuğba Hanım - Banket Satış Yetkilisi Ödeme : Kayıtta 750 TL EFT yapılacak, kalan 750 TL atölyenin ilk günü ödenecektir. 

Kredi kartına taksit seçeneğimiz vardır.ATÖLYE KATILIMCILARININ YANINDA GETİRECEKLERİ BİR KİŞİ %50 İNDİRİMLİ KATILACAKTIR.Yani, siz kaydınızı 1500 TL olarak yaptırdığınızda, yanınızda katılıcak kişi 750 TL ödeme yaparak katılacaktır.

Kayıt olmak için EFT yaptıktan sonra dekondunuzu bize mail atmanız yeterli !Kayıt sorularınız için : 0532 253 56 06 www.serhanserter.com/iletisim 

EFT için Banka hesap bilgileri : IBAN: TR50 0006 2000 7460 0006 6538 80 Garanti Bankası,

Bostancı Şubesi (746) 

Hesap No: 6653880 

Nihat Serhan SerterBu 3 günlük fotoğraf şölenine sizi de bekliyoruz !Katılımcıların atölyeye gelirken yanlarında;

Fotoğraf makinelerini ve lenslerini,

Bilgisayarlarını,

En favori 3 adet fotoğraflarını (dijital halde) getirmeleri rica olunur.Atölye Programı

1. Gün

• Giriş ve tanıtım ,

• Katılımcı fotoğraflarının analizi,

• Düğün fotoğrafçılığı, geçmişi, geleceği temel esasları,

• Düğün fotoğrafında ışık, poz, mekan ve diğer teknikler.

2. Gün

• Düğün portre fotoğrafı çekim teknikleri,

. Özel görsellerle düğün fotoğrafçılığı uygulama teknikleri,

• Uygulamalı stüdyo düğün fotoğrafı çekimi.

• İç mekanda uygulamalı düğün fotoğrafı çekimi,

• Dış mekanda uygulamalı düğün fotoğrafı çekimi,

3. Gün

• Çekilen fotoğraflarının değerlendirilmesi,

• Çekilen fotoğrafların Lightroom ve Photoshop uygulaması,

• Uygulamalı özel albüm dizaynı,

. Sertifika töreni ve kapanış.Kaydımı yaptım, atölyeye gelirken beni ne bekliyor  ? Ulaşımı nasıl sağlarım ? Atölyemizin yapılacağı otel, www.hotelsuadiye.com adresinde detaylı ulaşım haritasını bulacaksınız. 

Kadıköy ilçesi, Suadiye semtinde bulunan otele hemen her yerden ulaşım mümkün. Kadıköy'de kalıp otele gelecek arkadaşlarımız sahilden geçen Bostancı dolmuşları ile otelin hemen önünde inebilir. Diğer taraftan Bağdat Caddesi'ne 5 dk. yürüme mesafesindedir. Bostancı deniz otobüsü iskelesine 15 dk yürüme mesafesindedir. Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Kadıköy'e havalimanı servisleri bulunmaktadır. Nerede konaklarım ? Suadiye Otel'de inidirimli konaklama şansınız var !  Detayları atölye lansmanında bulabilirsiniz. 

Ayrıca Bostancı çevresinde oteller bulunmaktadır. Kadıköy'de çok sayıda otel vardır ve Suadiye'ye ulaşım sadece 15 dk.'lık dolmuş yolculuğudur. Yanımda neler getirmeliyim ? Fotoğraf makinenizi ve lenslerinizi (Kullandığınız ekipmanın markası ve modeli önemli değildir. Elinizdeklerle gelin. )

Kart okuyucunuzu

Laptop bilgisayarınızı (Photoshop, Lightroom, Bridge yüklü olması tavsiye olunur.) 

USB belleğinizi

Değerlendirme için, kendinize ait 3 adet favori fotoğrafınızı üzerinde logo olmadan dijital halde ve JPEG olarak getirmelisinizNe giymeliyim ?  Hava durumu nasıl olacak ? 12-13-14 Kasım tarihleri arasında hava sıcaklığı 9 – 14 derece arası olması bekleniyor ve yağış ihtimali düşük olması temenni ediliyor … !!!  :) 

Özellikle 13-14 Kasım tarihlerinde iç ve dış mekan çekimlerini yapacağımızı göz önünde bulundurun. 

Ayrıca, Serhan Hocamız'ın denizde, havada, karada ve yerlerde çekim yapacağını ve sizin de eşlik edeceğinizi düşünürsek ve bu durumda ;Bol miktarda hoplayıp, zıplayacağımız ve hatta yerlerde yuvarlanacağımız için rahat ve spor giymenizi tavsiye ederiz :) Dış çekimler soğuk geçebiliyor. Üzerinizde sıcak tutacak birşeyler bulunmasında yarar var. Dersler saat kaçta başlar, kaçte biter ? Normal şartlarda sabah 10.30'da başlar, 18.00'da biter. 

ATÖLYE'DE BULUŞMAK ÜZERE !